Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dead Island ma już oficjalny status „Gold” i niebawem trafi do sklepów

Dead Island ma już oficjalny status „Gold” i niebawem trafi do sklepów

Dead_Island_logoPolski zombie-shooter / zombie-slasher* w postaci Dead Island uzyskał status „Gold” co oznacza, że proces produkcji i sprawdzania / testowania gry został oficjalnie zakończony a sama gra trafiła już ponoć do tłoczni i pojawi się na półkach sklepowych zgodnie z „rozkładem jazdy” czyli na początku września bieżącego roku. Z tej okazji studio Techland udostępniło nowy bardzo klimatyczny trailer promujący nie tylko samą grę ale również tryb kooperacji, który w niej występuje. Dzięki temu można dość śmiało powiedzieć, że Dead Island będzie dość intrygującym polskim odpowiednikiem Left 4 Dead i Left 4 Dead 2. Dlaczego? Cóż, zapraszam do obejrzenia tego trailera:

 

* niepotrzebne skreślić ;)

Źródło: Informacja prasowa

Trackbacks for this post

  1. Geforce 280.26 WHQL - nowe sterowniki od nVidii | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] też o aktualizacji bibliotek PhysX (do wersji 9.10.0514), nowych profilach w 3D Vision (np. do Dead Island i L.A.…

Leave a Comment

*