Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Dead Island Game Of The Year Edition czyli teraz pakiet DLC w zestawie

Dead Island Game Of The Year Edition czyli teraz pakiet DLC w zestawie

Dead Island Game of The Year Edition

Firma Techland świadoma dużego sukcesu gry Dead Island postanowiła w okresie wakacyjnym wprowadzić do sprzedaży specjalną edycje tego zombie-shootera – Game of The Year Edition. Jest to edycja gry, gdzie poza standardową zawartością gracze otrzymują także w zestawie pakiet dodatków, które do tej pory powstały (Bloodbath Arena, Ryder White oraz nowe plany broni w tym zabójczy Ripper). Co ciekawe gracze PC nie muszą na tą wersję gry wydawać całego „majątku”. Na półkach sklepowych Dead Island GOTY Edition kosztować ma ok. 80 zł (wersje na konsole mają być droższe i kosztować ok. 130 zł).

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. „Dead Island” jest grą bardzo dobrą, choć (jak każdy sandbox) nie ustrzegła się kilku błędów. Jednak te szybko bledną w obliczu czystej frajdy, jaką zapewnia nam wizyta na Banoi. Teraz, dzięki edycji GOTY każdy, kto wcześniej nie odwiedził wyspy pełnej zombie, może to zrobić. Jest to atrakcyjna oferta, szczególnie w świetle informacji o możliwości eksportowania postaci z DI do Riptide.

Leave a Comment

*