Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Darksiders II – patch do wersji PC już jest!

Darksiders II – patch do wersji PC już jest!

Darksiders 2 - Śmierć

Jak wiemy ok. tydzień temu miała miejsce premiera PeCetowej wersji gry Darksiders II. Niestety jak to bywa z dużymi premierami praktycznie od samego początku twórcy gry byli niemal „obsypywani” zgłoszeniami z różnej maści błędami w tej grze. Dotyczyło to zarówno spraw dość prostych (np. czasem Śmierć nie zmienia się w Żniwiarza po naciśnięciu odpowiedniego klawisza) jak także dość irytujących (np. brak jakichkolwiek ustawień graficznych dla wersji PC – jedynie wybór rozdzielczości i V-Sync – czy też występowanie w grze sporo słabej jakości tekstur). Okazuje się, że studio Vigil Games wzięło sobie te zastrzeżenia „do serca” i wydało ostatnio stosowny patch do Darksiders II.

Darksiders II - Patch

„Łatka” ta m.in. poprawia działanie V-Sync (uprzednio ponoć były z tym problemy), poprawie zapisywanie ustawień rozdzielczości (poprzednio gra nie zawsze „pamiętała”) czy też naprawia „klawiaturowy” błąd z transformacją w Żniwiarza. Naturalnie są też i inne zmiany ale o tym to należy się już przekonać samemu. Osoby zainteresowane po uruchomieniu aplikacji Steam od razu zauważą, że wystartuje automatyczna aktualizacja gry zaś sam patch do Darksiders II waży dość sporo bo ponad 500MB. Czyżby zatem i tekstury poprawiono? Co ciekawe jest to ponoć już drugi patch do tej gry…

Źródło: Darksiders.com (forum)

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*