Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Darksiders II…i przyszła w końcu pora na Śmierć…

Darksiders II…i przyszła w końcu pora na Śmierć…

Darksiders 2Część graczy PC z całą pewnością kojarzy Darksiders, nietuzinkową grę zręcznościową z dość oryginalną fabułą. Wprawdzie sama rozgrywka momentami była w niej dość schematyczna jednak podobnie jak w przypadku Prototype tytuł ten miał w sobie to owe magiczne „coś” co sprawiało, że w pamięciach graczy utrwalał się raczej pozytywnie. Zwolennicy Darksiders będą zapewne radzi z faktu, że druga część gry jest w naprawdę zaawansowanym stadium produkcji. Mało tego, są już nawet dłuższe trailery połączone z gameplay’ami Darksiders 2. Oczywiście tym razem gracze wcielą się w zupełnie innego Jeźdźca Apokalipsy…a dokładnie w Śmierć.

Darksiders 2 - Death

Darksiders 2 - Death

Inny wygląd, inne umiejętności i kolejne mroczne sekretny (nie-)świętych. Czego chcieć więcej? Chyba tylko szybkiej premiery gry. W teorii jeszcze nie ma oficjalnej daty premiery Darksiders 2 , mówi się jedynie o ogólnej dacie – 2012 r. Cóż, miejmy nadzieję, że będzie to pierwszy kwartał ;)

Źródło: GameSpot.com

Trackbacks for this post

  1. Darksiders 2 | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] ponad rok temu świat graczy obiegła informacja na temat Darksiders II. Tak jak w pierwszej części tej nietuzinkowej gry głównym…

Leave a Comment

*