Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cubitek Magic Cube – modularne obudowy?

Cubitek Magic Cube – modularne obudowy?

Cubitek_logoOsoby, które twierdzą, że w świecie obudów komputerowych widziały już wszystko zapewne trochę zostaną zaskoczone nowymi wizjami firmy Cubitek (kojarzonej ostatnio z dość gabarytową obudową Tank HPTX). Seria obudów Magic Cube nie prezentuje bowiem bynajmniej standardowych rozwiązań. Mało tego, jest tak bardzo magiczna jak sugeruje nazwa. Owa „magiczność” sprowadza się tutaj do tego, że tak naprawdę producent w miejscu jednej funkcjonalnej obudowy przewidział aż trzy: jedną na główne podzespoły komputera (Motherboard Cube – co ciekawe wejdzie tutaj nawet płyta E-ATX), jedną na dyski (HDD Cube – w zależności od wersji na 3 dyski lub 8 ) i jedną na napędy optyczne (Optical Cube).

W ramach tego wszystkiego Cubitek zaplanował dwa „modele” obudów: B210 (z HDD Cube na 3 dyski) oraz B211 (z HDD Cube na 8 dysków). Oczywiście wszystko to jest z aluminium anodyzowanego na czarno. Czy takie wizje zyskają uznanie użytkowników? Cóż, czas pokaże. Jedna natomiast jest pewne już teraz, nie są to tanie rozwiązania. Musimy na owe obudowy przygotować bowiem od 180 do 200 euro*.

* ceny bez VAT-u

Źródło: TCMagazine.com

One Comment

  1. t.luk Prawi:

    Modularna obudowa? Jakoś tak tego w praktyce nie widzę…

Leave a Comment

*