Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Cubitek ICE czyli obudowy od małego „Dawida” po sporego „Goliata”

Cubitek ICE czyli obudowy od małego „Dawida” po sporego „Goliata”

Cubitek ICE

O firmie Cubitek zbyt często raczej nie słyszymy jednak za sprawą najnowszej serii obudów może to w przyszłości ulec zmianie. Okazało się ostatnio, że plany wydawnicze tej marki wzbogaciły się o praktycznie całą gamę nowych modeli obudów przynależących do serii ICE. W skład tej serii obudów wchodzi pięć modeli: Mini Ice, Micro Ice, ATX Ice, EATX Ice oraz HPTX Ice. Jak łatwo zauważyć nazwa danego modelu obudowy powiązana jest z kompatybilnością z danym formatem płyty głównej (odpowiednio od mini-ITX po HPTX). Co zaś się tyczy design’u i funkcjonalności, to można tego typu obudowy określić jako „rodzinne podobieństwo” albo też założyć, że mniejszy model względem większego to prostu „Dawid i Goliat”.

Cubitek ICE

W zależności od modelu, który by nas interesował to przyjdzie nam na niego „wysupłać” od 170 do 360 dolarów (naturalnie to są ceny bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*