Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Crysis 2 – demo tylko na konsole?

Crysis 2 – demo tylko na konsole?

Crysis_2_logoNa Crysis 2 z pewnością czeka niemała rzesza graczy. Wszyscy także z pewnością czekają na to czy i tym razem Crytek zaskoczy nas oprawą wizualną i fizyczną. Póki co autorzy tego super-shootera zaskakują informacją jakoby demo (które swoją drogą ma być udostępnione już niebawem) miało być dostępne jedynie dla posiadaczy Xbox 360. Nie do końca takie posunięcie jest zrozumiałe jednak niewykluczone, że wersja na PC jest po prostu jeszcze „dopieszczana”. W każdym razie „konsolowcy” otrzymają w wersji demonstracyjnej jedną mapę (Skyline) z dwoma opcjami rozgrywki (Team Instant Action oraz Crash Site).

Crysis_2

No cóż, pozostali gracze czekają na oficjalną premierę gry…

Źródło: Guru3D.com

Trackbacks for this post

  1. Demo Crysis 2 jednak będzie także na PC! – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] 201129Demo Crysis 2 jednak będzie także na PC!Dodaj komentarz »Wbrew wcześniejszej informacji, która wręcz zszokowała “gamerską brać” okazuje się,…

Leave a Comment

*