Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Crysis 2 Benchmark Tool – namiastka „benchmarka” roku 2011

Crysis 2 Benchmark Tool – namiastka „benchmarka” roku 2011

Crysis_2_logoOsoby lubiące od czasu do czasu przetestować np. karty graficzne zapewne dość często korzystają z różnej maści benchmarków oraz wbudowanych time-dem. Okazuje się, że teraz coś podobnego możliwe będzie również w przypadku najnowszej „super-produkcji” Crytek – Crysis 2. Na łamach jednego z popularniejszych serwisów dla overclockerów – Xtreme Systems – udostępniono Crysis 2 Benchmark Tool. Jest to oczywiście nic innego jak specjalna aplikacja umożliwiająca swobodne przetestowanie wydajności naszej maszyny na dowolnej mapie z najnowszej gry Crytek.

Oczywiście do dyspozycji mamy spory pakiet ustawień (nawet bardziej rozbudowanych niż w samej grze) a najciekawszym z nich wydaje się fakt, że przewidziano testy zarówno w środowisku DX9 jak i DX11. Oczywiście w przypadku testów w DX11 będzie można z nich korzystać dopiero po wydaniu stosownego patcha do Crysis 2. Póki co możemy „cieszyć” się szybkimi time-demami w DX9…

Adrenaline Crysis 2 Benchmark Tool

Źródło: XtremeSystems.org

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*