Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Creative Sound Blaster Z – już na polskim rynku!

Creative Sound Blaster Z – już na polskim rynku!

 Creative Sound Blaster Z

W połowie sierpnia Creative poinformował o nowych kartach dźwiękowych, które ma zamiar wprowadzić na rynek: Sound Blaster ZxR, Sound Blaster Zx oraz Sound Blaster Z. Od poniedziałku tego tygodnia (tj. od 12.11.2012) dostępny jest model Sound Blaster Z. Głównym atutem nowej serii jest wydajny procesor dźwięku i głosu – Sound Core3D – pozwalający na odtworzenie realistycznego, przestrzennego dźwięku oraz pełną personalizację efektów audio. Producent udostępnił również funkcję CrystalVoice, która zapewnia czysty i barwny dźwięk podczas komunikacji głosowej dzięki dołączonemu, zewnętrznemu mikrofonowi z układem formowania wiązki.

Creative Sound Blaster Z

Należy wspomnieć, że Sound Blaster Z zapewnia odstęp sygnału od szumów na poziomie 116dB oraz że zastosowano w nim wzmacniacz słuchawkowy 600Ohm wraz ze wsparciem przejścia 192kHz do wyjścia analogowego. Producent chcąc dodatkowo „upiększyć” swoją konstrukcję ,,zapakował” całość w elegancją obudowę z błyszczącym podświetleniem LED i wyposażył w pozłacane złącza. Sugerowana cena detaliczna tego układu wynosi 399 złotych.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*