Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Corsair Vengeance C70 czyli „wojskowa” obudowa midi-tower na lan party

Corsair Vengeance C70 czyli „wojskowa” obudowa midi-tower na lan party

Corsair Vengeance C70

Firma Corsair do tej pory niektórym użytkownikom kojarzyła się z raczej stonowanymi obudowami komputerowymi (vide model Carbide 500R wzorowany częściowo na obudowach Lancool z serii Dragon Lord). Niewykluczone jednak, że za jakiś czas wyobrażenie o tym producencie może ulec zmianie a to za sprawą m.in. dość nietypowej koncepcji obudowy – Vengeance C70. O ile bowiem wnętrze tej konstrukcji jest niemal identyczne jak wspomnianego modelu z serii Carbide o tyle design i kolorystyka jest w iście „wojskowym” stylu lan party. Mało tego, same panele boczne trzymane są tutaj przede wszystkim przez specjalne zaczepy, kojarzące się z uchwytami zamykającymi poszczególne komory tzw. menażki.

Corsair Vengeance C70Czy taki dość krzykliwy design nie jest aby zbyt..inny w stosunku do tego co firma Corsair prezentowała do tej pory? Cóż, to już zweryfikują chyba sami użytkownicy…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*