Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Corsair SP2500 – gamingowe głośniki?

Corsair SP2500 – gamingowe głośniki?

Corsair_logoWydaje się, że nie tylko Fractal Design planuje rozpocząć rok 2011 „z pompą”. Firma Corsair dotychczas kojarzona przede wszystkim z zasilaczami, obudowami i pamięciami planuje bowiem wypuścić na rynek głośniki komputerowe. Na chwilę obecną wiadomo o jednym (debiutanckim) modelu – SP2500. Jest to system głośników 2.1 (dwa głośniki satelitarne + subwoofer) o dość sporej mocy sumarycznej – 232 W. Głośniki satelitarne są dwudrożne dzięki czemu mamy wstępną przesłankę, że dźwięki wysokie i średnie nie będą się „zagłuszać”. Do kontroli SP2500 służyć ma natomiast specjalny regulator z wyświetlaczem LCD.

Corsair SP25000 - głośniki

Więcej szczegółów na temat Corsair SP2500 będzie zapewne po tegorocznych targach CES. Na chwilę obecną znana jest jedynie wstępna cena tych gamerskich głośników – ok. 260 dolarów*.

* cena bez VAT-u

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Corsair i “prawie” nowe obudowy na CES 2011 – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] mogło zabraknąć produktów firmy Corsair. Poza wcześniej wspomnianymi gamerskimi głośnikami (SP2500) z “korsarzowym” logo pojawiły się także dwie “prawie”…

Leave a Comment

*