Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Corsair na Computex 2013

Corsair na Computex 2013

Computex 2013

Na tak dużej „imprezie elektronicznej” jaką są targi Computex w Taipei zwykle nie brakuje „niespodzianek”. Jedna z nich zafundowała zwiedzającym (i nie tylko) firma Corsair prezentując mocno nietypowy model obudowy –  Carbide Air 540D. Wbrew dotychczasowym stylowym konstrukcjom tego producenta obudowa ta jest po części kompletnym zaprzeczeniem gustu projektantów tej marki. W tym roku w Taipei śwaitło dzienne ujrzał bowiem projekt obudowy, którą można śmiało określić jako twin-case, double-case lub nawet fat-case. Dlaczego? Cóż, to już wyjaśniają poniższe zdjęcia:

Corsair na Computex 2013

Corsair na Computex 2013

Jak widać Corsair Carbide Air 540D to po prostu podwójna obudowa – jedna na takie podzespoły komputerowe jak płyta główna, procesor, karta graficzna a druga na…zasilacz i jego okablowania. Dla jednych może się to wydać zapewne ciekawa opcja (w końcu uzyskać można absolutne schowanie kabli z zasilacza), jednak z drugiej strony takie połączenie dwóch odmiennych stylów konstrukcji nie sprzyja pozytywnym odczuciom wizualnym…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*