Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Corsair i „nowe” modularne zasilacze z serii TX

Corsair i „nowe” modularne zasilacze z serii TX

Corsair_logoOferta firmy Corsair poszerzyła się o „nową” serię zasilaczy – modularną odmianę jednostek TX (jak pamiętam charakteryzowały się one m. in. tym, że posiadały pojedynczą mocną linię 12V). W jej skład wchodzić będą modele o mocy 550, 650, 750 i 850W czyli najpopularniejsze ostatnio „formaty”. Co ciekawe są co najmniej dwa aspekty, które je odróżniają od standardowych zasilaczy. Po pierwsze zastosowany nad wentylatorem grill bardzo przypomina wizje zasilaczy od be quiet! a po drugie nie mamy tutaj żadnego stickera (a przynajmniej nie widać go na dostępnych zdjęciach) czy też standardowych śrub zamykających górną pokrywę zasilacza. Mamy tutaj po prostu niemal wszędzie różne odmiany śrub typu torx.

Co ciekawe na tle obecnie dostępnych zasilaczy tej marki jednostki te plasują w obrębie średniej półki. Mają bowiem oficjalnie certyfikat 80Plus Bronze zaś ich pułap cenowy to (w zależności od modelu) od ok. 110 do ok. 170 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*