Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Corsair Graphite 600T White – oficjalnie o nietuzinkowej białej obudowie

Corsair Graphite 600T White – oficjalnie o nietuzinkowej białej obudowie

Corsair_logoJak doskonale wiemy klasycznymi kolorami obudów komputerowych jest czerń. Ostatnio jednak zdarza się, że coraz więcej producentów przyjmuje sobie za „punkt honoru” posiadanie w ofercie przynajmniej jeden model obudowy białej. Teorię tą potwierdziła ostatnio firma Corsair, która to oficjalnie zaprezentowała białą wersję modelu Graphite 600T. Jak pamiętamy wstępna zapowiedź tego rozwiązania miała miejsce już ładnych kilka miesięcy temu (przy okazji targów CES 2011) jednak dopiero teraz zdecydowano się na wdrożenie projektu „w życie”.

Szczerze powiedziawszy o ile standardowa wersja tej obudowy miała w sobie to „coś” co przyciągało wzrok o tyle biały kolor naprawdę średnio do tych kształtów obudowy pasuje. No ale cóż, o gustach się nie dyskutuje…W każdym razie wiadomo, że obudowa ta ma kosztować ok. 180 dolarów (bez VAT-u) czyli jest nieco droższa niż swój „pierwowzór”.

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*