Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Corsair Air Series Fan czyli „Korsarz” i jego wentylatory

Corsair Air Series Fan czyli „Korsarz” i jego wentylatory

Corsair Air Series Fan

Firma Corsair (znana dotychczas m.in. z obudów, zasilaczy i pamięci RAM) postanowiła „spróbować swoich sił” na rynku wentylatorów. Producent ten poinformował ostatnio o nowej linii wentylatorów – Air. Wentylatory te mają w założeniu dostarczyć równowagę między przepływem powietrza a poziomem generowanego hałasu. Wszystkie modele wentylatorów z tej serii wyposażone są w zaawansowany system łożysk jednak niestety nie podano o jaki dokładnie typ łożyska chodzi. W każdym razie wentylatory te dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych (kolor dotyczy tylko okrągłej „obwódki”): czerwonym, białym i niebieskim. Modele tych wentylatorów Corsair dzielą się ponadto na dwie wersje: Quiet (dedykowane przede wszystkim zwolennikom ciszy) oraz Performance (dedykowane dla overclockerów) i występują w rozmiarach 120 oraz 140 mm.

Ceny i dostępność:

Nowe produkty Corsaira są już ponoć dostępne na rynku w sugerowanej cenie detalicznej od ok. 17 do ok. 19 dolarów (naturalnie bez VAT-u).

Źródło: HardwareHeaven.com

 

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*