Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooltek Timaios – gamingowo i dość egzotycznie?

Cooltek Timaios – gamingowo i dość egzotycznie?

Cooltek_logoWprawdzie firma Cooltek nie jest (i właściwie nigdy nie była) zbyt popularna na naszym rynku jednak mimo to nadal próbuje ona „swoich sił” w kwestii obudów komputerowych. Jej ostatnim przejawem pomysłowości jest chociażby model midi-tower oznaczony jako Timaios. Jest to dość kompaktowa konstrukcja (476 x 190 x 498 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca m.in. czarne wnętrze (a przynajmniej tak wygląda na zdjęciach), dobrą wentylację (cztery wentylatory są już ponoć w zestawie a jest miejsce na jeszcze trzy kolejne, opcjonalne), regulator pracy wentylatorów (na topie obudowy) czy też dość kontrastową kolorystykę niektórych elementów wnętrza.

 Cooltek TimaiosCooltek TimaiosCóż, trzeba przyznać, ze gdyby nie niestandardowy design (mi się troszkę kojarzy z dromaderem ;)) obudowa Cooltek Timaios wydawałaby się całkiem niezłym pomysłem. Tym bardziej, że sugerowana cena nie jest ponoć jakaś „kosmiczna” bo rzędu 55 euro co na tle ostatnich „wybryków” od Thermaltake wydaje się wręcz atrakcyjna…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*