Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooltek GT-03 – mieszanka koncepcji Silverstone oraz NZXT?

Cooltek GT-03 – mieszanka koncepcji Silverstone oraz NZXT?

Cooltek GT-03

Tak jak zbyt często w mediach nie słyszymy o obudowach Raidmax i In Win tak też niezbyt często ktokolwiek dostrzega nowinki takiej firmy jak Cooltek. Możliwe jednak, że za jakiś czas sytuacja ta ulegnie zmianie a wszystko to za sprawą zaprezentowanego ostatnio modelu obudowy w postaci GT-03. Jest to konstrukcja midi-tower (460 x 200 x 510 mm – wysokość x szerokość x długość), oferująca m.in. design’erską „mieszankę” obudów Silverstone oraz NZXT (patrz dostępne zdjęcia).

Pomijając już jednak aspekty wizualne postarano się tutaj także o wstępne wyciszenie obudowy (klapka z przodu, przesłonięty top), czarne wnętrze, dedykowane zatoki dla dysków 2.5″ oraz kilka kontrastowych elementów niczym w obudowach…Fractal Design (w przypadku Cooltek GT-03 chodzi o białe sanki na dyski oraz elementy montażowe napędów optycznych).

Cooltek GT-03

Warto też nadmienić, że obudowa komputerowa Cooltek GT-03 została wyceniona na ok. 45 euro (sugerowana cena detaliczna) co stawiać ja może w szranki z takimi konstrukcjami jak chociażby sprawdzone i przyjęte już na rynku modele obudów jak chociażby Antec GX500, SilentiumPC Gladius M30  oraz Zalman Z3 Plus

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. Coś mam watpliwości co do ilości i jakości tego plastiku…

Leave a Comment

*