Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > CoolMaxx 4000 – high-endowy cooler GPU według Zerotherm

CoolMaxx 4000 – high-endowy cooler GPU według Zerotherm

Zerotherm_logoZapewne informacje o CoolMaxx 4000, nowym coolerze GPU firmy Zerotherm, były na stronie producenta od jakiegoś czasu jednak dopiero teraz zaczęto się nim interesować. Można by więc rzec, że jest to (wbrew temu co sugeruje nazwa) już trzeci przedstawiciel coolerów GPU z serii CoolMaxx. Na jego konstrukcję składa się system gęsto upakowanych aluminiowych finów (ułożonych równolegle do długości karty graficznej), cztery heat-pipe’y oraz dwa 80 mm wentylatory z PWM (ulokowane tak, że generują przepływ powietrza od PCB w stronę radiatora).

Zerotherm CoolMaxx 4000

Zerotherm CoolMaxx 4000Całość jest dość kompaktowa (31 x 96 x 165 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) dzięki czemu CoolMaxx 4000 może być całkiem uniwersalnym coolerem GPU. Czy tak też będzie w rzeczywistości przekonamy się zapewne dopiero za jakiś czas ponieważ na stronie producenta na razie nie ma takowych wzmianek (są jedynie wstępne informacje jakoby pasował m.in. na Geforce GTX460).

Źródło: Zerotherm.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*