Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Coolgate – nowy „gracz” na rynku chłodzenia wodnego

Coolgate – nowy „gracz” na rynku chłodzenia wodnego

Coolgate_logoNa europejskim rynku od jakiegoś czasu można spotkać produkty nowej marki, specjalizującej się w chłodzeniu wodnym – Coolgate. Wprawdzie w obecnej chwili firma ta oferuje użytkownikom jedynie high-endowe chłodnice (m.in. typu 1x 120, 2x 120, 3x 120 i 4x 120) jednak w planach są też oczywiście inne niezbędne komponenty układów wodnych (jak pompki, rezerwuary itp.). Co ciekawe oferowane chłodnice oferują nie tylko wysoką jakość wykonania i topową wydajność (co ostatnio potwierdziły stosowne testy) ale również praktyczne rozwiązanie gdyż mamy tutaj do dyspozycji dwie pary gwintów 1/4″ (podobnie jak w chłodnicach Phobya).

Jak zwykle niestety za jakość i wydajność trzeba czasem więcej zapłacić. Na rodzimym rynku pojedyncza chłodnica Coolgate (1x 120) to koszt rzędu 200zł* zaś chłodnica poczwórna (4x 120) to już wydatek na poziomie 500zł*.

* sugerowane ceny detaliczne

Źródło: Coolgate.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*