Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooler Master Storm Trooper – godny następca HAF-X?

Cooler Master Storm Trooper – godny następca HAF-X?

Cooler Master_logoStorm Trooper to kolejna „gamingowa koncepcja” obudowy firmy Cooler Master. Najświeższa wizja tego producenta to bardzo gabarytowa (606 x 250 x 579 mm – wysokość x szerokość x długość) konstrukcja typu full-tower oferująca m.in. kompatybilność z płytami głównymi w formacie ATX i XL-ATX, agresywny design panelu I/O (chyba trochę przypomina trochę Transformers), kilka rozwiązań nietypowych (np. specjalna rączka na topie obudowy) czy też szereg udogodnień już sprawdzonych „w boju” (np. aranżacja okablowania z zasilacza, duży otwór w tacce na płytę główną). Co ciekawe również i zwolennicy chłodzenia wodnego znajdą tutaj coś dla siebie – na górze jest wystarczająco dużo miejsca na zamontowanie tam chłodnicy.

Cóż, nie da się ukryć, że Cooler Master przygotował pewnego rodzaju następcę modelu HAF-X. Potwierdza to także sugerowana cena Storm Trooper – ok. 150 euro (bez VAT-u). Mam nadzieję, że w tej cenie producent nie zapomniał o dobrych filtrach przeciwkurzowych…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*