Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Cooler Master Storm Scout 2 – Silencio 650 w innym wydaniu?

Cooler Master Storm Scout 2 – Silencio 650 w innym wydaniu?

Cooler Master Storm Scout 2

W jesiennych „planach wydawniczych” firmy Cooler Master pojawiła się premiera nowej obudowy – Storm Scout 2. Podobnie jak to było w przypadku pierwszej odsłony obudowy z tej serii tak i CM Storm Scout 2 nie należy bynajmniej do klasycznych konstrukcji midi-tower (a przynajmniej z zewnątrz) a mimo to oferuje znane i sprawdzone rozwiązania, które mogą przykuć uwagę. Mżna by nawet rzec że zbyt znane. Mamy tutaj bowiem nie tylko niemal „Lan partowy” design (vide specjalne uchwyty na topie) ale także czarne wnętrze oraz pomysły zaczerpnięte najprawdopodobniej z innej obudowy Cooler Master a mianowicie z Silencio 650 (zaprezentowanej zresztą przy okazji targów Computex 2012 w Taipei).

Cooler Master Storm Scout 2

Co łączy Storm Scout 2 z Silencio 650? Przede wszystkim sposób zagospodarowania wnętrza (podobny otwór na backplate coolera CPU, dwa systemy koszyków na dyski, bez-narzędziow montaż napędów optycznych, identyczna aranżacja okablowania z zasilacza. Warto jednak zauważyć, że nie mamy tutaj fabrycznego wyciszenia a ponadto panel boczny posiada tutaj charakterystyczne okno oraz miejsce na dwa (jedynie opcjonalne) wentylatory typu 120 mm. Nie da się zatem ukryć, że możliwości wentylacyjne Cooler Master Storm Scout 2 są sporo wyższe aniżeli Silencio 650.

Cooler Master Storm Scout 2

Sugerowana cena detaliczna Cooler Master Storm Scout 2 to ponoć ok. 100 euro a zatem nie jest to bynajmniej pierwsza lepsza obudowa z dolnej półki. Czy tak też jest w praktyce? Przekonamy się o tym zapewne w październiku bieżącego roku kiedy to ma mieć miejsce premiera tych obudów na rynku…

 Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*