Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Cooler Master Seidon 120M – oficjalna zapowiedź

Cooler Master Seidon 120M – oficjalna zapowiedź

Cooler Master Seidon 120M

Jak pamiętamy na tegorocznych targach CeBit w Hannover firma Cooler Master zaproponowała kilka koncepcji dotyczących kompaktowych zestawów chłodzenia wodnego. Minęły już wakacje i…plany się chyba trochę zmieniły. Obecnie wiadomo bowiem o innej koncepcji a mianowicie o czym, co doskonale znamy z produktów AsetekCooler Master Seidon 120M. Jest to nic innego jak zestaw, na który składa się:

  • cienka chłodnica typu 1x 120 (na wentylator typu 120 mm)
  • kompaktowa bloko-pompka
  • niezbyt cichy wentylator typu 120 mm (max. 2400 obr./min.)

Brzmi znajomo? I słusznie bo tego typu gotowe zestawy mają już od dawna m.in. takie firmy jak Antec (seria Kuhler), Corsair (seria H) czy też Scythe (seria Apsalus) a ostatnio nawet Enermax (seria EL120)

Cooler Master Seidon 120MKompaktowy zestaw chłodzenia wodnego Cooler Master Seidon 120M kompatybilny będzie naturalnie zarówno z procesorami AMD (Socket AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1) jak też Intel (LGA 1155, 1156, 1366, 2011). Sugerowana cena na razie jest jednak nieznana…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*