Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooler Master N300 i N500 czyli trochę świeżej „ekonomii”

Cooler Master N300 i N500 czyli trochę świeżej „ekonomii”

Cooler Master N300 i N500 - nowe obudowy

Jak dobrze pamiętamy na targach CES 2013 firma Cooler Master wstępnie zapowiedziała nowe rodziny obudów komputerowych – tzw. serię N. Teraz wiadomo już, iż nie były to tylko puste słowa. Ostatnio bowiem oferta tego producenta oficjalnie poszerzyła się o dwa nowe modele obudowy typu midi-towerN300 oraz N500. Co ciekawe są to fizycznie dwie odmienne konstrukcje. Obudowa Cooler Master N300 to bowiem mocno ekonomiczne wnętrze (wyłamywane śledzie kart rozszerzeń oraz brak filtrów z boku i na górze). Ma ona jednak dedykowane miejsce na chłodnicę typu 2x 120 (montaż przewidziany obok koszyka na HDD).

Cooler Master N300 - nowa obudowa

Cooler Master N500 - nowa obudowa

Co do obudowy Cooler Master N500, to jej zaletą ma być ponoć m.in. aranżacja okablowania, sporo miejsca na karty graficzne jak też dedykowane zatoki dla dysków 2.5″. Wprawdzie sugerowane ceny detaliczne jeszcze nie są znane, jednak miejmy nadzieję, że te nowe obudowy od Cooler Master będą wycenione prawidłowo. BTW. Czy aby przypadkiem Cooler Master N300 nie przypomina nam po prostu lekko zmodyfikowanego modelu Force 500? ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*