Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Cooler Master i prototypy na Computex 2015

Cooler Master i prototypy na Computex 2015

Computex 2014

Jak to zwykle bywa przy okazji dużej imprezy IT na targach Computex 2015 nie zabrakło firmy Cooler Master. W tym roku zaprezentowała ona m.in. nową linię obudów (a przynajmniej jeden model z tej linii – MasterCase 5), nową linię coolerów CPU (MasterAir) oraz nową propozycję gotowego zestawu LC (MasterLiquid). W przypadku wspomnianej obudowy liczyć możemy na iście ekstrawagancki design oraz możliwość…wybrania stylu danego elementu (np. inny top lub front) oraz jego koloru podczas składania zamówienia na tą obudowę. Tego typu tzw. customizacja obudowy to trzeba przyznać raczej rzadkość. Ciekawe zatem jak będzie w praktyce wyglądało realizowanie takich zamówień ;)

Cooler Master na Computex 2015

Cooler Master na Computex 2015 - MasterCase 5

Co zaś się tyczy MasterAir oraz MasterLiquid, to ten pierwszy koncept opiera się nieco na nietypowym design’ie coolerów z serii V8 zaś MasterLiquid to kompletny zestaw LC oparty o chłodnicę 2x 140, bloko-pompkę oraz…rezerwuar. Fiu, fiu. Rewolucja w świecie LC prawda? ;)

Cooler Master na Computex 2015 - MasterAir

Cooler Master na Computex 2015 - MasterLiquid

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*