Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Cooler Master i kolejne wizje chłodzenia wodnego

Cooler Master i kolejne wizje chłodzenia wodnego

CeBit_logo

Wprawdzie tegoroczne targi CeBit już dawno za nami jednak co jakiś czas docierają jeszcze co ciekawsze pomysły niektórych popularnych firm. Jednym z przykładów są np. najnowsze koncepcje kompaktowych zestawów chłodzenia wodnego od Cooler Master. Na chwilę obecną wiadomo o trzech projektach należących do serii Eisberg. Jeden z nich oparty jest o chłodnicę typu 120 mm, dwa wentylatory typu 120 mm oraz bloko-pompkę większą niż dotychczas można było spotkać w kompaktowych zestawach chłodzenia wodnego różnych firm (m.in. Antec i Corsair). Drugi oparty jest o tą samą bloko-pompkę i chłodnicę typu 120 mm jednak wydaje się już ona grubsza. Trzecia koncepcja może niektórych zainteresować najbardziej, gdyż oparta jest o chłodnicę typu 2x 120 mm (i prawdopodobnie tą samą bloko-pompkę co w poprzednich wizjach).

Cooler Master CeBit 2012

W zależności od interesującego nas modelu będziemy musieli „wysupłać” na owe koncepcje prawdopodobnie od 120 do 240 euro. Cóż, widać przynajmniej, że od ostatnich targów CeBit firma jakieś wnioski wyciągnęła. Ciekawe tylko z jaką prędkością będą pracować wentylatory…

Źródło: VR-Zone.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*