Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Cooler Master i jego mała armia coolerów CPU

Cooler Master i jego mała armia coolerów CPU

Cooler Master logoZgodnie z „rozkładem jazdy” zaprezentowanym na tegorocznych targach CeBit firma Cooler Master oficjalnie wprowadziła do swojej oferty nowe serie coolerów CPU. Światło dzienne ujrzały bowiem ostatnio trzy konstrukcje: Hyper 612S, Hyper 612 PWM oraz GeminII S524. Dwa pierwsze coolery CPU to przedstawiciele typu tower różniący się przede wszystkim typem 120 mm wentylatora – w modelu 612S pracuje on ze stałą prędkością a w 612 PWM pracuje w zakresie 600 – 2000 obr./min. Co zaś się tyczy GeminII S524, to jest konstrukcja horyzontalna (zamontowany wentylator generuje przepływ powietrza w stronę procesora i jego okolic). Co co ciekawe GeminII S524 to jedyna z obecnie zaprezentowanych, konstrukcji która ma niklowane heat-pipe’y.

Co zaś się tyczy cen, to według Cooler Master wartość Hyper S oscyluje ponoć wokół 45 euro (bez VAT-u). Sugerowane ceny pozostałych coolerów CPU poznamy za jakiś czas jednak osobiście nie spodziewałbym się kwoty niższej niż za Hyper S. W końcu dodatkowy plastik na coolerze CPU bądź niklowanie heat-pipe’ów też trochę kosztuje…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*