Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Cooler Master Hyper TX3 EVO i Hyper 212 EVO czyli jak sprzedać stare pomysły z nową nazwą

Cooler Master Hyper TX3 EVO i Hyper 212 EVO czyli jak sprzedać stare pomysły z nową nazwą

Cooler Master_logoOd czasu do czasu firma Cooler Master proponuje użytkownikom tzw. ewolucyjne rozwiązania sowich dotychczasowych pomysłów (jak to było np. w przypadku obudowy HAF 932 Advanced). Zdarza się jednak i tak, że realną ewolucję producent gwarantuje tak naprawdę jedynie w…nazwie produktu. Nie inaczej wygląda to np. w przypadku ostatnio zaprezentowanych koncepcji coolerów CPU – Hyper TX3 EVO oraz Hyper 212 EVO. Producent deklaruje bowiem ich ewolucję jako lepszej jakości wentylator a w przypadku modelu Hyper 212 EVO liczyć możemy na tzw. poprawione H.D.T. Jeśli jednak przyjrzymy się tym deklaracjom odrobinę bliżej to szybko okaże się, że pod względem kultury pracy i wydajności producent zastosował identyczne wentylatory tyle tylko, że są one po prostu ładniejsze (pół-przezroczyste).

Hyper TX3 EVO i Hyper 212 EVO

Hyper 212 EVOO ile zatem przydomek „EVO” w przypadku modelu TX3 jest kompletnym nieporozumieniem o tyle w przypadku Hyper 212 jest on jako taki uzasadniony (heat-pipe’y odbierają ciepło z większej powierzchni). Naturalnie oba coolery CPU są bardzo uniwersalne i stosować je można zarówno na platformach AMD (AM2, AM2+, AM3. AM3+, FM1) jak i Intel (LGA 775, 1155, 1156 i 1366).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*