Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Cooler Master HAF-XB – meshowy cube prawie do HTPC

Cooler Master HAF-XB – meshowy cube prawie do HTPC

Cooler Master HAF-XB - meshowe HTPC

Firma Cooler Master wprowadziła do swojej oferty dość nietypowy mowy model – HAF-XB. Jak nietrudno się domyślić jest to przedstawiciel serii HAF (High AirFlow), jednak nie jest to bynajmniej typowa meshowa obudowa typu midi-tower. Cooler Master HAF-XB to bowiem spora (330 x 442 x 423 mm – wysokość x szerokość x długość) obudowa typu „cube”. Nie jest to typowa obudowa do platformy HTPC co sugerować może kubatura a potwierdzają to m.in. takie aspekty jak kompatybilność z płytami głównymi ATX oraz mocno agresywny design (patrz dostępne zdjęcia).

Cooler Master HAF-XB - meshowe HTPC

Przewidziano tutaj sporo miejsca do zagospodarowania (na cooler CPU jest ponoć ok. 180 mm a na karty graficzne ok. 330 mm) oraz spore możliwości wentylacyjne (dwa wentylatory typu 120 mm z przodu, jeden wentylator typu 120 mm z tyłu, jeden wentylator typu 200 mm na górze oraz miejsca na dwa opcjonalne wentylatory typu 80 mm obok zasilacza). Obudowa Cooler Master HAF-XB kosztować ma ponoć ok. 100 dolarów (bez VAT-u).

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*