Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooler Master HAF Stacker czyli piętrowanie obudowy

Cooler Master HAF Stacker czyli piętrowanie obudowy

Cooler Master HAF StackerŁóżka piętrowe to raczej standardowa rzecz w świecie mebli. Co jednak powiecie na piętrowe…obudowy? Ostatnio coś takiego pojawiło się w planach wydawniczych Cooler MasterHAF Stacker. Jest to seria kilku obudów (a dokładnie HAF Stacker 915 oraz HAF Stacker 925), które w razie potrzeby można po prostu połączyć / spiętrzyć i stworzyć model określany jako HAF Stacker 935.

Obudowa Cooler Master HAF Stacker 915 to przykład stosunkowo niedużej konstrukcji w stylu dosłownie gamingowego HTPC (patrz poniższe zdjęcie) zaś HAF Stacker 925 to już konstrukcja midi-tower, która ponadto i gabarytowo i design’ersko jest kompatybilna z modelem HAF Stacker 915 (patrz poniższe zdjęcia).

Cooler Master HAF StackerCooler Master HAF StackerMało tego, przewidziano nawet możliwość „połączenia” HAF Stacker 915 zarówno od góry jak i od dołu HAF Stacker 925. Dzięki temu można stworzyć dosłownie kilku-piętrową obudowę-monstrum. Pytanie tylko jak to wszystko będzie wtedy stabilne? ;) W każdym razie obudy z serii HAF Stacker trafić mają na rynek pod koniec bieżącego roku. Sugerowane ceny póki co są na razie nieznane…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*