Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Cooler Master Glacer 240L czyli jak sprzedać Swiftech H220 pod inną „flagą”

Cooler Master Glacer 240L czyli jak sprzedać Swiftech H220 pod inną „flagą”

Cooler Master Glacer 240LPamiętacie zapewne sprawę z „wojną patentową” rozpętaną wokół gotowego zestawu wodnego w postaci Swiftech H220?  Okazuje się,  że firma za bardzo się całą tą aferą nie przejęła i najprawdopodobniej już zawczasu „dogadała się” z inną firmą ażeby skutecznie „obejść” zakaz sprzedaży H220 w U.S.A. Swiftech „dogadał się” najprawdopodobniej z Cooler Master, który to w zamian za pewne „tantiemy” będzie sprzedawał na rynku U.S.A. nieco „zmodyfikowane” zestawy H220. Mało tego, dowodem tego typu teorii to ponoć najnowsze zestawy w postaci Glacer 240L gdzie widać typowe dla Swiftech H220 elementy (zaintegrowany w chłodnicy rezerwuar czy też grube węże – typu 10/16).

Oczywiście same wentylatory oraz naklejki na nich są z logo firmy Cooler Master a na pompce jest wytłoczone logo CM, jednak kto wie czy właśnie nie tak wygląda obecnie „walka z patentami”…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*