Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Cooler Master Elite 344 czyli jak sprzedawać stare pomysły w „nowej” cenie

Cooler Master Elite 344 czyli jak sprzedawać stare pomysły w „nowej” cenie

Cooler Master Elite 344

Jak doskonale wiemy ostatnimi czasy firma Cooler Master należy racze do dość…kontrowersyjnych. Nie tak dawno temu prezentowaliśmy ciekawy artykuł oparty o dane pochodzące ze strony tegoż producenta (Cooler Master Elite i parodia parametrów) zaś dziś mamy kolejny przejaw „dziwnej” polityki tej marki. Otóż zdarzyło się bowiem ostatnio, że światło dzienne ujrzyj model obudowy nazwany Elite 344. Wydawać by się zatem mogło, że jest to pewnego rodzaju ewolucja względem całej serii Elite 33X, jednak nic bardziej mylnego.

Cooler Master Elite 344

Obudowa Cooler Master Elite 344 to bowiem przykład bardzo kompaktowej konstrukcji (357 x 183 x 457 mm – wysokość x szerokość x długość) kompatybilnej jedynie z płytami ITX i m-ATX. Mało tego, nie jest ona czarna w środku, ma wyłamywane śledzie kart rozszerzeń zaś wentylacja jest poniżej współczesnego minimum (1x 120 mm wentylator z przodu i jeden 80/92 mm wentylator z tyłu). Jakby tego było mało, to obudowa ta kosztuje ponoć aż 60 dolarów (i to bez VAT-u!) co jest kompletnym nieporozumieniem na tle obecnej sytuacji na rynku obudów…

Słowo od autora

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*