Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooler Master Cosmos HAWT czyli kolejna „cosmiczna” obudowa

Cooler Master Cosmos HAWT czyli kolejna „cosmiczna” obudowa

Cooler Master logoNie jest wykluczone, że ostatnimi czasy projektantom z firmy Cooler Master jakby brakuje odrobinę „weny”. Po zapowiadanych jakich czas temu dwóch „nowych” modelach (Enforcer oraz HAF932 Advanced) przeszedł bowiem czas na kolejną wizję obudowy z serii Cosmos. Wprawdzie nie jest to jeszcze oficjalnie zapowiedziane i potwierdzone ale „nowy” Cosmos ma najprawdopodobniej nosić przydomek HAWT. Względem swoich pierwowzorów oferować ma m.in. nieco inny design, bardziej zaawansowaną aranżacje okablowania, poprzeczny montaż dysków czy też podział wnętrza obudowy na dwie komory (podobnie jak ma to miejsce we Fractal Design Define XL).

Cóż, miejmy nadzieję, że jednak z czasem projektanci z Cooler Master okażą odrobinę weny twórczej gdyż na pierwszy rzut oka obudowa ta przypomina skrzyżowanie Corsair Obsidian 700D z Fractal Design Define XL oraz Cosmosem. Oczywiście jak na serię Cosmos model HAWT zapewne nie będzie należał do najtańszych no ale to już się oficjalnie potwierdzi zapewne za jakiś czas…

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*