Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Cooler Master 690 III – oficjalny następca 690 II

Cooler Master 690 III – oficjalny następca 690 II

Cooler Master 690 III Advanced

Cooler Master 690 III to jak łatwo się domyślić następca bardzo popularnego swojego czasu modelu – 690 II. Dziś wiadomo, że obudowa CM690 III dosłownie niebawem powinna trafić na rynek europejski a zatem w teorii zapoczątkuje nowy „rozdział” w ofercie Cooler Master. W przypadku tej najnowszej obudowy od Cooler Master 690 III użytkownicy mogą więc liczyć m.in. na całkiem sporą konstrukcję (507 x 230 x 502 mm – wysokość x szerokość x długość) o całkiem przyjemnym dla oka design’ie a jednocześnie dedykowaną osobom ceniącym przede wszystkim możliwości wentylacyjne.

W obudowie tej zadbano także o sprawdzone już dawno temu standardy czyli m.in. aranżację okablowania, bez-narzędziowy montaż napędów czy też porty USB 3.0. Warto też zwrócić uwagę, że podobnie jak w 690 II tak i w 690 III przewidziano nad płytą główną miejsce na cienką chłodnicę typu 2x 120.

Cooler Master 690 III Advanced

Obudowa Cooler Master 690 III występować będzie na rynku w dwóch wariantach: z przyciemnionym oknem oraz z miejscem na opcjonalny wentylator (typu 120 / 180 lub 200 mm). Sugerowana cena tej obudowy ponoć ma się różnić w zależności od regionu, jednak na 99% nie będzie ona niższa niż w przypadku obecnie dostępnej jeszcze obudowy – 690 II Advanced.

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. Tak przyznam szczerze, że jakoś względem 690 II to nie ma jakiegoś przełomu. Ot, dali przyjemniejszy / pełniejszy design i…to by było na tyle? ;)

Leave a Comment

*