Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Colorful iGame GTX560 Ti Kudan czyli high-endowy Geforce GTX560 Ti

Colorful iGame GTX560 Ti Kudan czyli high-endowy Geforce GTX560 Ti

Firma Colorful nie jest być może tak dobrze znana na rynku kart graficznych jak Asus, Gigabyte czy też MSI jednak z całą pewnością niektóre jej wizje potrafią naprawdę przyciągnąć wzrok „opinii publicznej”. Ostatnią taką koncepcją jest chociażby iGame GTX560 Ti Kudan czyli high-endowa odmiana Geforce GTX560 Ti (i to w dosłownym tego zwrocie znaczeniu). Mamy tutaj bowiem do czynienia z istnym monstrum graficznym jeśli chodzi o gabaryty (patrz zdjęcia opakowania karty), cooler GPU (potężny, wyposażony w pięć heat-pipe’ów), wyposażenie dodatkowe (pakiet dodatkowych radiatorów na kości pamięci i sekcję zasilania; farbki do ewentualnego pokolorowania obudowy coolera GPU) oraz możliwość wpływu na fabryczne OC (dodatkowy przełącznik, możliwość poprawiania stabilności pracy sekcji zasilania).

Wprawdzie sugerowanej ceny jeszcze nie znamy jednak z całą pewnością będzie ona sporo wyższa niż typowego modelu Geforce z serii GTX560 Ti. Szkoda tylko, że producent nie zdeklarował od razu jaką trzeba mieć obudowę aby swobodnie zmieścić w niej Colorful iGame GTX560 Ti Kudan ;)

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*