Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Colorful Geforce GTX 660 Glorious Mission – karta graficzna z filtrami przeciwkurzowymi

Colorful Geforce GTX 660 Glorious Mission – karta graficzna z filtrami przeciwkurzowymi

Colorful Geforce GTX 660 Glorious Mission

Część użytkowników PC z całą pewnością wie, że firma Colorful jest jedna z nielicznych, prezentujących od czasu do czasu naprawdę nietuzinkowe karty graficzne (ot, chociażby pasywnie chłodzony Geforce GTX 680). Ostatnio firma ta ponownie o sobie „przypomniała” i ponownie zrobiła to w charakterystyczny dla siebie sposób – prezentując kartę graficzna z nietypowym coolerem GPU. W tym konkretnym przypadku chodzi o kartę graficzną Geforce GTX 660 Glorious Mission.

Colorful Geforce GTX 660 Glorious MissionJak widać na powyższych zdjęciach zastosowany tutaj cooelr GPU jest nie tylko bardzo potężny (pięć niklowanych heat-pipe’pów, duży radiator, dwa wentylatory typu 92 mm) ale także wyposażony jest w pewnego rodzaju maskownice wentylatorów, spełniające jednocześnie osłonę przed nadmiernym osadzaniem się kurzu na chłodzeniu karty graficznej. Karta graficzna z filtrami przeciwkurzowymi? Cóż, zwolennicy maksymalnie czystych komputerów na pewno nie przejdą obok niej obojętnie ;) W każdym razie więcej o karcie Colorful Geforce GTX 660 Glorious Mission będzie wiadomo prawdopodobnie dopiero w okolicy tegorocznych targów Computex

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*