Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > ColorFire Radeon HD7870 XStorm – biała moc nietuzinkowej karty

ColorFire Radeon HD7870 XStorm – biała moc nietuzinkowej karty

ColorFire Radeon HD7870 XStorm

O ColorFire jakoś specjalnie nie słyszymy na naszym rynku, jednak być może za jakiś czas ulegnie to zmianie. Wynika to bowiem stąd, że po pierwsze jest to „czerwona” marka kart graficznych firmy ColorFul (kojarzonej m.in.z kartami nVidia Geforce) a po drugie ostatnio jej oferta poszerzyła się ostatnio o dość nietuzinkową kartę – Radeon HD7870 XStorm. Po pierwsze karta ta ma fabrycznie zamontowany dość potężny cooler GPU (pięć heat-pipe’ów i duży wentylator – wygląda na typ 120 mm), po drugie znajdziemy tutaj Dual-BIOS (przydatna rzecz przy overclockingu) i po trzecie ma ona bardzo rozbudowaną sekcję zasilania (ponoć typu 8+1+1), którą można będzie jeszcze rozbudować o dodatkowe cztery fazy.

ColorFire Radeon HD7870 XStorm

Rdzeń ColorFire Radeon HD7870 XStorm „tykać” będzie ponoć z częstotliwością na poziomie 1050MHz zaś pamięci GDDR5 pracować będą z częstotliwością efektywną rzędu 5GHz. Niestety na razie nic nie wiadomo na temat cen i dostępności tej karty graficznej na rynku europejskim (obecnie dostępna jest ona ponoć tylko w Chinach).

ColorFire Radeon HD7870 XStorm

Źródło: VideoCardz.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*