Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Zasilacze > Club3D prezentuje serię zasilaczy CSP

Club3D prezentuje serię zasilaczy CSP

Club3D prezentuje nową serię zasilaczy CSP

Znana głównie z układów graficznych firma Club3D rozszerzyła swoją ofertę o zasilacze serii CSP – konstrukcje zdolne „uciągnąć” nawet najbardziej wymagające zestawy o konfiguracji CrossFire czy CrossFireX. Seria CSP to zasilacze zarówno dla przeciętnych użytkowników jak i dla tych bardziej wymagających. Producent zapewnia, że są one idealne do zestawów komputerowych o konfiguracji typu wielordzeniowy procesor + SLI/CrossFire najnowszych kart graficznych. Każdy znajdzie zasilacz, który mu odpowiada.

Konstrukcje są wykonane dość solidnie i zamknięte są w czarnych, stonowanych obudowach, a za chłodzenie podzespołów odpowiadają 120-milimetrowe wentylatory z automatyczną regulacją obrotów (które nawet pod maksymalnym obciążeniem pozostają ponoć ciche).

Club3D prezentuje nową serię zasilaczy CSP

Zasilacz o najmniejszej mocy z serii – 600W posiada żółty wentylator i otrzymał certyfikat 80 Plus Bronze. Kolejno modele – 700W i 850W – to zielone konstrukcje z takim samym certyfikatem, natomiast model X1000CB otrzymał niebieski wentylator i identyczny certyfikat. Najmocniejszy model x1200CS prócz niebieskiego wentylatora posiada certyfikat 80 Plus Silver i według producenta bezproblemowo radzi sobie z Radeonem HD 7990 w CrossfireX.

Club3D prezentuje nową serię zasilaczy CSPClub3D prezentuje nową serię zasilaczy CSP

Wszystkie modele są już dostępne na rynku detalicznym, a ich ceny (od najsłabszego modelu) wynoszą kolejno: 300zł, 470zł, 530zł, 590zł i 670zł (+VAT).

Źródło: TechPowerUP.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*