Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > ChatON 2.0 od Samsunga – duża aktualizacja aplikacji

ChatON 2.0 od Samsunga – duża aktualizacja aplikacji

ChatON 2.0 od Samsunga

Dzisiaj została udostępniona nowa wersja popularnego bezpłatnego komunikatora firmy Samsung, oznaczona jako ChatON 2.0. Jakie nowości przyniosła aktualizacja owego oprogramowania? Zapraszam do lektury niniejszego newsa.

Wedle zapewnień producenta nowa wersja programu wprowadza tylko kilka dodatków ale mają one znacznie uatrakcyjnić komunikację. Najważniejszą innowacją jest możliwość wykorzystania podzielenia ekranu na dwie części (MultiScreen) a także rozmowa z jednego konta za pomocą do pięciu urządzeń. Kolejną atrakcją dodaną w aktualizacji jest opcja konwersacji grupowej i wykorzystanie ,,kufra„, czyli wirtualnego miejsca przeznaczonego do dzielenia się zdjęciami oraz wideo ze swoimi znajomymi przed udostępnieniem ich na portalach społecznościowych.

Warto wspomnieć również o funkcji ChatON Special Buddy zapewniającej dostęp do ofert, wiadomości oraz aktualności o działaniu firm trzecich w czasie rzeczywistym, co umożliwia między innymi głosowanie w ankietach i pisania komentarzy.

Usługa ChatON ułatwiła mobilną komunikację milionom użytkowników na całym świecie, umożliwiając im prostsze i bogatsze interakcje z dowolną osobą i w dowolnym formacie. ChatON 2.0 idzie o krok dalej, zapewniając użytkownikom dostęp z wielu urządzeń i pozwalając na korzystanie z wielu ekranów.”dr Won-pyo Hong, Samsung Electronics.

ChatON 2.0 jest instalowany na większości nowych, mobilnych urządzeń Samsunga. Komunikator dostępny jest też do pobrania w sklepie Samsung Apps.

Źródło: WebRTCWorld

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*