Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > CES 2013, Intel Haswell i konkurent Geforce GT 650M

CES 2013, Intel Haswell i konkurent Geforce GT 650M

Targi CES

Najświeższe informacje sugerują, że na początku czerwca bieżącego roku będzie miała miejsce premiera procesorów z rodziny Intel Haswell. Wiadomo, że te modele będą bazować na zupełnie nowej architekturze, mniejszym procesie technologicznym i zostaną wyposażone w najwydajniejsze zintegrowane układy graficzne, które ponoć mogą śmiało konkurować z kartami graficznymi ze średniej półki mobilnej pokroju Geforce GT 650M.

CES 2013 i konkurent Geforce GT 650M

Zestaw testowy z układem graficznym o nazwie kodowej GT3, który zaprezentowano na CES 2013 poradził sobie bardzo podobnie z grą Dirt3 w rozdzielczości 1080p i identycznymi ustawieniami graficznymi co laptop Asus UX15 z kartą graficzną 650M (detale High, AAx0, V-Sync wyłączony).

Na stoisku producenta można było zobaczyć także laptopa (z tą samą grafiką), na którym to płynnie działała gra Call of Duty: Black Ops 2, niestety nie podano na jakich ustawieniach…

CES 2013 i konkurent Geforce GT 650M

Źródło: AnandTech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*