Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Ceny dysków HDD w końcu zaczną spadać?

Ceny dysków HDD w końcu zaczną spadać?

Samsung F1 HDDJak doskonale zdajemy sobie sprawę od ładnych kilku tygodni ceny dysków HDD osiągają wręcz niebotyczne ceny. Co niektórzy użytkownicy w związku z tym decydują się na dyski SSD a dotychczas polecane zestawy komputerowe zostały „zubożone” o dyski HDD (naturalnie autorzy zestawów wyjaśniają ten powód właśnie bardzo wysokimi cenami dysków HDD). Nie wykluczone jednak, że już za jakiś czas sytuacja ta zacznie się poprawiać, gdyż jeden ze znaczących dostawców komponentów do produkcji dysków –  Nidec – wznowił produkcję po długiej przerwie spowodowanej powodzią w Tajlandii. Dzięki temu mamy więc pewność, że za jakiś czas przynajmniej ceny dysków HDD wrócą do „normy”.

Mam tylko nadzieję, że używane komponenty z pierwszy partii produkcyjnych przeszły stosowne testy i żeby nie okazało się, że awaryjność dysków z tej partii będzie „zastanawiająca”. No ale bądźmy dobrej myśli ;)

Źródło: XBitlabs.com

2 komentarze

  1. martin Prawi:

    już 34 zł spadły w dobrym sklepie echh gdybym widzieła to bym poczkał :D w przeciągu tygodnia spadły!

Leave a Comment

*