Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > CeBit 2015 – zapominane targi konsumenckie?

CeBit 2015 – zapominane targi konsumenckie?

CeBit 2015

Ostatnio ma miejsce chyba trochę dziwna sytuacja w świecie IT. Oto bowiem coroczne targi CeBit z Hanover wydają się niemal zapomniane przez konsumentów a potwierdzeniem tego jest chociażby fakt, że w tym roku wyjątkowo skąpo było na temat jakichkolwiek premier dla fanów sprzętów komputerowych (że już o hostessach nie wspomnę). Mało tego, wydaje się, że obecnie targi CeBit są jedynie miejscem spotkań dla…przedstawicieli firm i dystrybutorów (zarówno europejskich jak i azjatyckich) planujących wprowadzenie czegoś nowego na dany rynek (czyli chodzi po prostu o ułatwienie spotkań biznesowych).

CeBit 2015 - myPhone

CeBit 2015 - GOODRAM

Mimo wszystko w tym roku w ramach targów CeBit nie zabrakło ciekawych akcentów. Jak donoszą nieliczne serwisy najciekawsze zapowiedzi na CeBit 2015 to m.in. kilka polskich akcentów (smartfony myPhone czy też stoisko GOODRAM) jak także gadżety konsumenckie w postaci…dronów oraz chińskich alternatyw dla Segway. Niestety w tym roku brak info na temat urodziwych hostess. A szkoda bo to właśnie chyba ostatecznie potwierdza, że targami CeBit zaczynają się powoli interesować wyłącznie przedstawiciele firm…

CeBit 2015 - Drony

CeBit 2015 - Alternatywa Segway

Źródło: KomputerSwiat.pl / GSMmaniak.pl

One Comment

  1. myphone nieźle, ponoć zapowiedzieli bardzo ciekawy i pancerny smartfon. lepszy niż wszystko co do tej pory zaprezentowali.

Leave a Comment

*