Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > CD Projekt RED i REDengine 3 – nowy engine do gier

CD Projekt RED i REDengine 3 – nowy engine do gier

REDengine 3 - nowy engine do gier

Zapewne mało kto z graczy komputerowych (nie tylko polskich ale zagranicznych) nie kojarzy polskiej super-gry Wiedźmin 2. Ta super-produkcja powstała na bazie autorskiego engine’u (REDengine) i od momentu premiery dla niektórych graczy mogła się ona stać wyznacznikiem dla współczesnych produkcji RPG pod względem wizualnym, otwartości świata oraz rozbudowania fabuły gry. Nie jest jednak wykluczone, że za jakiś czas twórcy Wiedźmina 2 sami „podniosą poprzeczkę jeszcze wyżej” a pomóc ma im w tym m.in. nowy engine – REDengine 3 (REDengine 2 użyty był przy produkcji konsolowej wersji Wiedźmina 2).

Wprawdzie na razie zbyt wiele na jego temat nie wiadomo, jednak wiadomo, że takowy engine powstanie / powstaje i będzie wykorzystany m.in. przy najnowszej super-produkcji CD Projekt RED – Cyberpunk 2077. Można ponadto obecnie spekulować, że jeśli engine ten spełni oczekiwania twórców gier i graczy, to być może powstanie na nim także Wiedźmin 3. Czy tak też się stanie? Cóż, czas pokaże ;)

Źródło: Shacknews.com

One Comment

  1. Oj, coś czuję, że znowu trzeba będzie brać urlop na gierki od CD Projekt RED ;)

Trackbacks for this post

  1. Wiedźmin 3: Dziki Gon - potwierdzony kolejny mega-hit | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] Wszystko to ma być natomiast zaprezentowane na tle bardzo rozbudowanego świata, nieliniowej fabuły i w oparciu o REDengine 3.…

Leave a Comment

*