Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Catalyst 11.9 WHQL – z myślą o Battlefield 3 czy niekoniecznie?

Catalyst 11.9 WHQL – z myślą o Battlefield 3 czy niekoniecznie?

AMD CatalystWprawdzie sporo dłużej niż zwykle ale już są. O czym mowa? Oczywiście o kolejnej paczce sterowników dla kart graficznych – Catalyst 11.9 WHQL. Wydawać by się mogło, że skoro niedawno wystartowały beta-testy shootera, na który czeka cała rzesza graczy – Battlefield 3 – to również najnowsze drivery dedykowane będą tej grze jednak AMD jakoś niespecjalnie wspomina o tym w oficjalnych dokumentacjach. Wspomina się tam natomiast m.in. o rozwiązaniu niektórych problemów z niektórymi grami (np. sporadyczne zawieszanie się Call of Duty – Blackops czy też Dungeon Siege 3 jak także niepoprawne działanie CrossFire w Metro 2033. Naturalnie poprawek w działaniu sterowników jest sporo więcej jednak ani słowem nie ma tutaj o Battlefield 3…

Kto wie, może mają one jakiś wpływ na wydajność kart w Batllefield 3 jednak póki co mogą to zweryfikować jedynie osoby, którym dane było „pobawić się” betą tej gry. W każdym razie sterowniki Catalyst 11.9 WHQL pobrać można m.in. z oficjalnej strony AMD.

Źródło: AMD.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*