Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Catalyst 11.5 WHQL czyli wiosenne katalizatory od AMD

Catalyst 11.5 WHQL czyli wiosenne katalizatory od AMD

AMD CatalystWiosna praktycznie już w pełni ale zanim AMD zaserwuje nam swoje Bulldozery przyszedł jeszcze czas na najnowsze „katalizatory” do kart graficznych. Nowy pakiet driver’ów nosi oczywiście miano Catalyst 11.5 WHQL i dedykowany jest użytkownikom Radeonów od serii HD2000 aż po najnowsze z serii HD6000. Dzięki nowym, profilom do gier użytkownicy mogą liczyć na poprawę wydajności m.in. w takich tytułach jak Portal 2 oraz Red Faction: Armageddon. Co ciekawe jest już także dostępny specjalny hot-fix 11.5a do tych sterowników a poprawia on m.in. wyświetlanie grafiki w grze Brink.

W każdym razie osoby zainteresowane oczywiście odsyłam na oficjalną stronę AMD skąd można pobrać Catalyst 11.5 WHQL zaś hot-fix 11.5a pobrać można chociażby stąd.

Źródło: GameAMD.com

Trackbacks for this post

  1. AMD hot-fix 11.5b – lekarstwo na niektóre “dolegliwości” Radeonów – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] łamach oficjalnej strony AMD został udostępniony kolejny hot-fix dedykowany sterownikom Catalyst 11.5WHQL. Co ciekawe jak na “sterownikową łatkę” to…

Leave a Comment

*