Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Catalyst 11.10 WHQL – sterowniki na zwieńczenie października czy na początek listopada?

Catalyst 11.10 WHQL – sterowniki na zwieńczenie października czy na początek listopada?

AMD CatalystWydaje się, że jakby na „zakończenie października” firma AMD udostępniła nowe certyfikowane sterowniki – Catalyst 11.10 WHQL. Są one dedykowane użytkownikom posiadającym karty graficzne Radeon od serii HD2000 aż po obecną czyli HD6900 a także dla posiadaczy jednostek typu APU z serii 7 i 8. Jak nietrudno się domyślić powstały one m.in. z myślą o poprawie wydajności kart graficznych (ponoć zwłaszcza w konfiguracji CrossFire) w najnowszych super-produkcjach typu Battlefield 3 czy też Rage. Co ciekawe nie zabrakło tu także innych usprawnień czy też „nowinek”. Z tych pierwszych warto wspomnieć chociażby o eliminacji błędów podczas używania niektórych aplikacji (np. w Lost Planet 2 Benchmark czy też Mafia II) a z tych drugich na uwagę zasługuje np. obsługa przez karty Radeon HD6000 rozdzielczości rzędu 16000 x 16000 pikseli.

Cóż, niby tych zmian wiele nie ma ale ważne, że jakieś są. W każdym razie Catalyst 11.10 WHQL pobrać można m.in. za pośrednictwem oficjalnej strony AMD.

Źródło: AMD.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*