Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Catalyst 11.1 WHQL – boost dla Radeonów…ale jeszcze większy jest z hot-fixem 11.1a

Catalyst 11.1 WHQL – boost dla Radeonów…ale jeszcze większy jest z hot-fixem 11.1a

AMD Catalyst_logoAMD udostępniło nowe sterowniki – Catalyst 11.1 WHQL. Wprawdzie premiera nowych „driver’ów” nastąpiła nieco później niż nas przyzwyczajono (zwykle była to połowa danego miesiąca) ale najwyraźniej warto było czekać. Catalyst 11.1 WHQL przeznaczone są dla użytkowników kart od HD2000 po HD6000 i wprowadzają zarówno poprawki wydajnościowe (np. w F1 2010 i Left 4 Dead 2) jak też funkcjonalne (np. crash Alien vs Predator przy próbie uruchomienia na platformie z quad CrossFire). Co ciekawe pełnię możliwości nowych sterowników można ponoć osiągnąć tak naprawdę poprzez dodatkową instalację specjalnego hot-fixa – 11.1a.

To on dodatkowo poprawia wydajność w takich aplikacjach jak Batman: Arkhan Asylum, Crysis Warhead, Metro 2033 czy też Unigine Heaven. Czyżby zatem same sterowniki nie wystarczały? W każdym razie nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu się o tym przekonać. Same sterowniki są do pobrania m.in. za pośrednictwem oficjalnej strony AMD zaś hot-fix 11.1a jest do pobrania poprzez serwis Guru3D.

Źródło: GameAMD.com / Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*