Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Carbide SPEC-ALPHA, Carbide 400Q i Carbide 400C czyli Corsair na CES 2016

Carbide SPEC-ALPHA, Carbide 400Q i Carbide 400C czyli Corsair na CES 2016

Targi CESNa tak dużej imprezie jak CES 2016 nie mogło zabraknąć takiej marki jak Corsair. Jej stoisko obfitował m.in. w nowe obudowy. Były wśród nich zarówno obudowy z tzw. segmentu main-stream jak także kilka droższych koncepcji. W każdym razie w tym roku w Las Vegas na stoisku Corsair odwiedzający spotkać mogli się oko w oko m.in. z takimi obudowami jak Carbide SPEC-ALPHA, Carbide 400Q oraz Carbide 400C.

Corsair na CES 2016

Obudowy Corsair Carbide SPEC-ALPHA dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych (białym i czarnym) a kosztować mają ok. 80 dolarów*. Co zaś się tyczy serii Carbide 400Q i Carbide 400C to są to częściowo wyciszone obudowy komputerowe (front zabudowany na wzór Antec P380), różniące się przede wszystkim tym, że model 400C posiada w standardzie przestronne okno z plexi i dedykowany uchwyt do otwierania. Sugerowana cena Carbide 400Q oraz 400C to ponoć ok. 100 dolarów*.

Corsair na CES 2016

Corsair na CES 2016

* ceny bez VATu

Źródło: ThinkComputers.org

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*