Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Call of Juarez: The Cartel – kolejne „pikantne” szczegóły

Call of Juarez: The Cartel – kolejne „pikantne” szczegóły

Call of Juarez The CartelWydaje się, że firma Techlnad zaskakuje nas praktycznie z miesiąca na miesiąc. Nie tak dawno temu dopiero (bo na początku lutego b.r.) co oficjalnie zostały potwierdzone informacje na temat nowego przedsięwzięcia w postaci Call of Juarez: The Cartel a teraz do sieci docierają kolejne „pikantne” szczegóły. Okazuje się zatem, że w grze będziemy mieli możliwość wyboru rozgrywki przy pomocy jednej z trzech postaci (policjant, hazardzista lub agentka FBI) a każda z nich ma swoją ciekawą historię i swoje „unikalne” umiejętności. Mało tego, w zależności od tego kim będziemy grać twórcy gry przewidzieli trzy odmienne zakończenia gry.

Co zaś się tyczy bardziej „technicznej” strony rozgrywki, to warto nadmienić, że do dyspozycji będziemy mieli m.in. ponad 30 rodzajów broni (od pistoletów po „snajperki”), możliwość upgrade’u postaci zaś misje prezentowane będą w 10 zupełnie odmiennych dużych lokacjach. Brzmi to dość zachęcająco jednak czekamy na więcej…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*