Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Bluelounge Pixi – wielozadaniowy ściągacz

Bluelounge Pixi – wielozadaniowy ściągacz

BlueloungBluelounge Pixie Pixi

Jeśli ktos czuje, że nie potrafi kontrolować tzw. kablozy np. przy swoim stanowisku komputerowym, że może zainteresuje się gadżetem zwanym Pixi. Jest to najnowszy produkt w ofercie Bluelounge a będący w praktyce sprytnym ściągaczem, który stać się może niezbędnym gadżetem podczas wykonywania co niektórych codziennych prac. Bluelounge Pixi to wyjątkowo proste akcesorium, gdyż jego konstrukcja została oparta dosłownie na elastycznym sznurku oraz niewielkim klipsie. Zadaniem Pixi jest ściągnięcie różnych przedmiotów codziennego użytku w jedną uporządkowaną i wygodniejszą w przenoszeniu całość.

Bluelounge Pixi

Nowość od Bluelounge pomoże utrzymać porządek w najbliższym otoczeniu, zaczynając od spięcia plączącego się okablowania, przez połączenie drobnych przedmiotów a skończywszy na przymocowaniu nieestetycznie wiszącego przewodu. Tak naprawdę to nie ma limitu dla zastosowań tak praktycznego gadżetu.

Bluelounge Pixi

Bluelounge Pixi dostępny jest w czterech zestawach różniących się ilością, kolorystyką oraz wielkością ściągaczy (cena każdego zestawu to ok. 40 zł):

  • 4x szary 12cm + 4x czarny 20cm
  • 4x pomarańczowy 12cm + 4x niebieski 20cm
  • 3x zielony 32cm + 3x czarny 44cm
  • 1x czerwony 56cm + 1x czarny 84cm

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. WTF? To już opaski zaciskowe ludziom nie wystarczają? :P

Leave a Comment

*