Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > BitFenix Spectre Pro czyli prawie profesjonalne wentylatory

BitFenix Spectre Pro czyli prawie profesjonalne wentylatory

BitFenix_logoWydaje się, że firma BitFenix ostatnio obrała dość niebezpieczną „politykę”. Nie inaczej można bowiem potraktować fakt, że jej ostatnie wizje wentylatorów – Spectre Pro – zamiast pokazać użytkownikom jakieś przydatne i praktyczne informacje porównawcze (chociażby firma Arctic demonstruje takie rzeczy) prezentowane są w ramach…marketingowego spotu promującego. Osoby odpowiednio znające rynek IT z całą pewnością pewnością wiedzą, że podobną politykę stosowała już firma Silverstone (przy okazji promocji wentylatorów z serii Penetrator) i jak to się skończyło – okazało się to niezbyt rozsądnym chwytem marketingowym co udowodniły już stosowne testy. W każdym razie firma BitFenix będzie oferować w ramach serii Spectre Pro wentylatory typu 120, 140, 200 oraz 230 mm. To co je niewątpliwie to dość nietypowy a nawet wręcz „krzykliwy” design (patrz poniższe zdjęcia).

BitFenix Spectre Pro

BitFenix Spectre Pro

BitFenix Spectre Pro

BitFenix Spectre Pro

O ile zatem w powyższej tabelce parametry wyglądają w teorii wręcz rewelacyjnie (wentylator 120 mm pracujący z prędkością rzędu 1200 obr./min. i generujący ponad 56 CFM przy poziomie głośności rzędu 18,9 dBA? ;)) o tyle pamiętajmy, że to tylko suche dane producenta i nie wiemy w jakich warunkach on to „oszacował” i przy pomocy jakiej aparatury. Cóż, mam nadzieję, że wszystko potwierdzą stosowne i rzetelne testy ;) Póki co możemy jedynie nacieszyć się wizualnymi aspektami tych wentylatorów:

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*